Jdi na obsah Jdi na menu

Z POHÁDKY DO POHÁDKY ANEB CO PŘINESE VEČERNÍČEK

23. 5. 2016

Vážení rodiče, děti, kamarádi, babičky a dědečkové a všichni ostatní příznivci Večerníčků,

dovolte nám, abychom Vás před koncem školního roku, jak již bývá zvykem, přizvali k našemu hravému týdnu (23.-27.5.) spojeného s přespáváním ve škole a školce (26.5.). Určitě máte všichni rádi pohádky, a proto jsme pro tentokrát zvolili téma „Z pohádky do pohádky aneb co přinese Večerníček“. Večerníčka jistě dobře znáte, v loňském roce oslavil už 50 let, ale znáte také pohádky, které na dobrou noc přináší? Než si tedy s Večerníčkem a jeho pohádkami začneme hrát, měli bychom si je všechny připomenout.

Srdečně Vás zveme ve čtvrtek 26. května od 16:30 hodin na školní zahradu na odpolední „Hry před Večerníčkem“. Těšit se můžete na krátký úvod v podání dětí, kdy si spolu s námi jistě zavzpomínáte na své dětství před televizní obrazovkou a dále Vás budou čekat hravé úkoly, které přinesl sám Večerníček. Pokud máte chuť a odvahu hrát si jako děti celým tělem i duší, rádi Vás uvítáme jako postavičku z Večerníčků. K hravé a dobré náladě nezapomeňte přibalit nějakou dobrotu k opékání.

Během programu a pobytu na školní zahradě zodpovídají za bezpečnost svých dětí rodiče. V případě, že se odpoledního programu nezúčastníte, platí pro Vaše děti běžný provoz MŠ a ZŠ do 16 hodin. Děti, jejichž rodiče se zúčastní odpoledního programu, mohou zůstat v MŠ do zahájení programu. 

 

Náhledy fotografií ze složky ZŠ a MŠ společné