Jdi na obsah Jdi na menu

Podzimní brigáda na školní zahradě ... PODĚKOVÁNÍ

12. 9. 2016

Vážení rodiče,

žádáme Vás o výpomoc při údržbě školní zahrady. Uvítáme účast tatínků i maminek. Plánujeme budování nového dětského pískoviště - tesařské a výkopové práce pro tatínky; pro maminky úprava povrchů přírodní učebny a dřevěných konstrukcí herního zařízení - broušení a nové nátěry. Ochranné pracovní pomůcky, prosíme,vezměte s sebou.

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 15. září v 15 hodin na školní zahradě.

 

Podzimní brigáda na školní zahradě odstartovala letošní společné setkávání s rodiči. Ve slunečném teplém zářijovém odpoledni jsme se v dostatečném počtu sešli, abychom po několika letech opět uvedli naši nepostradatelnou školní zahradu do bezpečného a povětrnostním vlivům odolného stavu. Broušení a nové nátěry, to byla záležitost pro maminky. Přírodní učebna a dřevěné konstrukce herního zařízení se pod jejich rukama v odpoledním slunci doslova rozzářily.  Tatínkové se ujali též nelehkého úkolu, a to vybudování nového pískoviště. Splnit přání paní učitelek a přitom usadit pískoviště z předem připraveného materiálu do stávajícího terénu, je pro řemeslníky odborníky těžký oříšek.  Dílo se nakonec, ke spokojenosti všech, podařilo. Nové velké pískoviště, na kterém si pohrají i tatínkové.
Poděkování patří především panu Františkovi Zavoralovi, starostovi obce Zderaz, který věnoval dřevěnou kulatinu na ohraničení pískoviště.
Velké poděkování patří také všem rodičům, kteří přišli ve čtvrtek 15. září na naši školní zahradu a přiložili ruku k dílu při obnově naší zahrady. DĚKUJEME!