Jdi na obsah Jdi na menu

Pirátská pohádka O statečném kapitánu Ploutvičkovi

9. 11. 2013

Pirátskou loutkovou pohádku O statečném kapitánu Ploutvičkovi nám přijela představit Agentura Pernštejni v úterý 5. listopadu. Děti si z představení o zlotřilých pirátech, rozpustilém papouškovi a statečném kapitánu Ploutvičkovi odnesly ponaučení, že největším pokladem není zlato, ale lidská moudrost. A jak už to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadlo a tak i piráti se nakonec stali moudrými a vzdělanými. Na úplný závěr si děti mohly loutky vzít do ruky a vyzkoušet si manipulaci s nimi. To byste nevěřili, jak jsou těžké! Výkon loutkoherců si tak zasloužil dvojnásobné ocenění. Jedno za herecké vystoupení a druhé za fyzické zvládnutí dvoukilové loutky. Děkujeme.

 

dsc06440.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Pirátská pohádka ...