Jdi na obsah Jdi na menu

"Jejda strašidýlka" ... 14. 11. 2014

31. 10. 2014

V pátek 14. listopadu nás navštívilo divadélko a shlédli jsme představení Agentury Pernštejni "Jejda strašidýlka" ...

... s klukem Jejdou a pohádkovými bytostmi jsme prožívali velká dobrodružství a samozřejmě jsme si připomněli i mnohá ponaučení.

A koho Jejda potkal a co jsme se s ním naučili? Setkal se s čarodějnicí (hodnou babičkou), které pomohl najít chaloupku na kuřích nožkách - máme pomáhat starším. Vodníkovi pomohl vyčistit nepořádek v rybníku od starých hrnců a různého harampádí - musíme chránit přírodu. Čertům poradil s návodem na mytí nádobí, které jim kvůli tomu, že nerozuměli návodu, uplavalo potokem do rybníka - když někdo něco neví nebo neumí, máme mu poradit nebo pomoci. O drakovi se povídalo a myslel si to nejprve i Jejda, že je zlý a že jí princezny, jenže drak měl nejraději ze všeho jahodové knedlíky - nemáme soudit podle prvního dojmu a povídaček, máme ho poznat a sami se přesvědčit, jaký doopravdy je.

 

Náhledy fotografií ze složky "Jejda strašidýlka" ... 14. 11. 2014